Aranacak Kelime :  
  KATEGORİLER

  ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ
Bugün Tekil : 51 Kişi
Toplam Tekil : 279.553 Kişi

 
  Bilgi Toplama Politikası

 

Bilgi Toplama :

Üye Olma zorunluluğu : 

Üye olma zorunluluğu yoktur.Üye olmadan da alış-veriş yapılabilmektedir.

Üyelik İçin Toplanan Bilgiler :

Üyelik için isim, soyisim,vatandaşlık numarası, e-mail adresi ve kullanıcı şifresi ( kendiniz belirliyorsunuz ), teslimat adresi, fatura adresi istenmektedir.

Üyelik Bilgilerinin Silinmesini Talep Etme :

Üye, henrhangibir sebepten dolayı üyelikten vazgeçebilir veya üyelik bilgilerinin kayıtlardan silinmesini isteyebilir.Müracaat etmesi halinde üyelik bilgileri agsmarket.com tarafından silinir.

Hassas Bilgilerin Durumu :

Kredi kartı ile ödeme sistemimiz T.Garanti Bankası A.Ş. sanal pos altyapısını kullanmaktadır.Satış esnasında istenilen kredi kartı bilgileri doğrudan T.Garanti Bankası A.Ş. sistemine otomatik olarak yönlendirilmektedir.Agsmarket.com ,kişilerin kredi kartı bilgilerini tutmamaktadır, görmemektedir.Alış veriş işlemi https güvenli sertifikalı bağlantı üzerinden yapılmaktadır.

Üçüncü Şahıslarla Bilgi Paylaşımı : Hiç bir sebeple ( reklam vs.) üçüncü şahırlarla üye veya satış bilgileri paylaşılmaz.Sadece Yetkili  adli merciiler tarafından yazılı bir belge ibrazı halinde bilgileriniz bu belgeyi ibraz edene verilebilir. Verilebilecek bilgiler son kayıtlı bilgilerin yanında arşiv bilgilerinide içerebilir. Bu işlem yasal bir mecburiyettir.

Üye /satış Bilgilerinin Kullanılması : Bu bilgiler ve e-mail iniz sadece satışın gerçekleşmesi aşamasında kullanılmaktadır.Reklam maksatlı e-mail gönderilmemektedir.

  
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  ÜYE GİRİŞİ

  GEREKLİ BİLGİLER

Company : MAE IÇ VE DIŞ TICARET / Mehmet Ali EREN
End Date : 19.12.2017
URL : https://www.agsmarket.com/
Address : Üniversite Mahallesi Demet Sokak No. 14/ B
Telephone : TLF : 0.212.513 1634 ( 09:00 /19:00 ) / GSM : 0 530 566 7585 ( 7/24 ) + Whatsapp
Email Contact : info@agsmarket.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ altyapısı kullanılmaktadır.