Aranacak Kelime :  
  KATEGORİLER

  ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ
Bugün Tekil : 51 Kişi
Toplam Tekil : 279.553 Kişi

 
  Hakkımızda

MAE IÇ VE DIŞ TICARET MEHMET ALI EREN Güvenlik ve Korunma ürünleri, cihaz ve sistemleri konularında proje geliştirme, üretim, satış ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmaktadır.Güvenlik kavramı içinde yer alan tüm ürün, cihaz veya sistem ilgi alanındadır.

Yurt içinde ve yurt dışında güvenlik teknolojileri üreten pek çok önemli firma ile yıllardır sağlıklı ilişkiler geliştirmiş ve sürdürmüştür.Ürün portföyündeki  " üretilen " yüzdesini her geçen gün arttıran yaklaşımıyla tercih ettiği bazı ürünlerde üretici konumuna geçmiştir.2005 yılında AGSbarriers tescilli markası altında yönlendirme bariyeri üretimine başlamıştır.Çeşitli ürünlerde ortak üretim zeminleri oluşturulmuştur.

Referanslar listemizden de anlaşılacağı üzere, güvenlik ihtiyacı duyan pek çok seçkin resmi ve özel kuruluş ve şahıslara çeşitli seviyelerde çözümler sunmuş ve bu sunumunu artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Hizmet kalitesi bir anlayışa dayanır.Anlayışımız riskleri belirlemek ve riskleri karşılayacak optimum yapıları oluşturmaktır.Daha da önemli olanı, bu yapıların sürekli işlerliğini sağlayacak teknik ilgiyi kesintisiz sunmaktır.

2016 yılı içerisinde yeni ürünleri portföyüne katarak, riskleri tam karşılayacak ekonomik çözümler sunmaya devam edecektir.Daha çok yeni ürünün üretilerek iç ve dış pazara sunulacağı 2016 yılında ,savunma sanayı ve kurtarma urunlerıne ağırlık verılecektır. 
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  ÜYE GİRİŞİ

  GEREKLİ BİLGİLER

Company : MAE IÇ VE DIŞ TICARET / Mehmet Ali EREN
End Date : 19.12.2017
URL : https://www.agsmarket.com/
Address : Üniversite Mahallesi Demet Sokak No. 14/ B
Telephone : TLF : 0.212.513 1634 ( 09:00 /19:00 ) / GSM : 0 530 566 7585 ( 7/24 ) + Whatsapp
Email Contact : info@agsmarket.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ altyapısı kullanılmaktadır.