Aranacak Kelime :  
  KATEGORİLER

  ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ
Bugün Tekil : 52 Kişi
Toplam Tekil : 279.554 Kişi

 
  Garanti Koşulları

AGSMARKET te satılan tüm ürünler fatura tarihinden itibaren iki ( 2 ) yıl süreyle imalat hatalarına karşı üretici firmalar garantisi altındadır.Garanti il ilgili hizmetler bizzaat AGSMARKET tarafından yürütülür.

AGSMARKET , garanti kapsamına giren sorunları garanti süresi içinde ücretsiz olarak giderir veya yenisiyle değiştirir.Sorunun ürün üzerinde giderilmesi veya yenisiyle değiştirilerek giderilmesi hususuna AGSMARKET karar verir.

Garanti kapsamına giren sorunlar İstanbul AGSMARKET merkezinde giderilir.Dolayısıyla ürünün alıcı tarafından bu merkeze getirilmesi veya gönderilmesi gerekir.Sorunun yerinde giderilmesi hususu AGSMARKET tarafından uygun görülürse, sorun yerinde de giderilebilir.

Genel olarak garanti kapsamına giren hususlar , üretim hataları ve montajlı ürünlerde montaj AGSMARKET ekibi tarafından yapılmışsa montaj hatalarıdır.

Alıcının doğrudan ürüne verdiği zararlar,ürünü kullanma veya çalıştırma talimatına aykırı kullanmak garanti kapsamında değildir.Örneğin iç mekanda kullanılması gereken bir bariyeri dış mekanda kullanmak, ürünü çarpmak veya düşürmek suretiyle kırmak, yanlış voltajla çalıştırmak veya şebeke voltaj yükselmesi sebebiyle ürünün zarar görmesi.

Kargo süresinde ürüne gelecek zararlar AGSMARKET tarafından garanti altına alınmıştır.Ancak bu hususun ürünün tesliminden itibaren 24 saat içinde AGSMARKET e bildirilmesi gerekmektedir.Örneğin bir güvenlik aynasının kargodan kırılmış olarak çıkması.

AGSMARKET ürünlerinin sağlıklı olarak çalışmasını arzu etmektedir.Herhangibir ürününü hasarlı veya çalışmaz halde herhangibir yerde tespit ettiği durumda müşteri bu olumsuz hususun giderilmesine müsade etmelidir.Örneğin, bir istanbul adresinde hasarlı yönlendirme bariyeri bulunduğu müşteri tarafından bildirilmediği halde tespit edilmiş ve adrese gidilerek onarımı yapılmıştır. 
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  ÜYE GİRİŞİ

  GEREKLİ BİLGİLER

Company : MAE IÇ VE DIŞ TICARET / Mehmet Ali EREN
End Date : 19.12.2017
URL : https://www.agsmarket.com/
Address : Üniversite Mahallesi Demet Sokak No. 14/ B
Telephone : TLF : 0.212.513 1634 ( 09:00 /19:00 ) / GSM : 0 530 566 7585 ( 7/24 ) + Whatsapp
Email Contact : info@agsmarket.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ altyapısı kullanılmaktadır.